Ludowy Klub Sportowy UNIA Książenice

Tabela rozgrywek seniorów:

Poz. Drużyna Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki zdobyte Bramki stracone Bilans bramek
1.Unia Książenice13100615
2.Jedność 32 Przyszowice13100514
3.Pierwszy Chwałowice13100413
4.Sośnica Gliwice13100202
5.Rymer Rybnik13100202
6.Piast II Gliwice13100321
7.Tęcza Wielowieś13100211
8.Czarni Pyskowice11010110
9.Zameczek Czernica11010110
10.Orzeł Mokre1000123-1
11.Przyszłość Ciochowice1000112-1
12.Naprzód Lipiny1000102-2
13.KS 94 Rachowice1000102-2
14.ROW II 1964 Rybnik1000114-3
15.Naprzód Rydułtowy1000115-4
16.MKS Czerwionka1000116-5

Mecze u siebie:

Poz. Drużyna Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki zdobyte Bramki stracone Bilans bramek
1.Unia Książenice13100615
2.Tęcza Wielowieś13100211
3.Zameczek Czernica11010110
4.Sośnica Gliwice00000000
5.MKS Czerwionka00000000
6.Czarni Pyskowice00000000
7.Rymer Rybnik00000000
8.Pierwszy Chwałowice00000000
9.Piast II Gliwice00000000
10.Przyszłość Ciochowice00000000
11.Jedność 32 Przyszowice00000000
12.Orzeł Mokre1000123-1
13.Naprzód Lipiny1000102-2
14.KS 94 Rachowice1000102-2
15.ROW II 1964 Rybnik1000114-3
16.Naprzód Rydułtowy1000115-4

Mecze na wyjeździe:

Poz. Drużyna Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki zdobyte Bramki stracone Bilans bramek
1.Jedność 32 Przyszowice13100514
2.Pierwszy Chwałowice13100413
3.Sośnica Gliwice13100202
4.Rymer Rybnik13100202
5.Piast II Gliwice13100321
6.Czarni Pyskowice11010110
7.KS 94 Rachowice00000000
8.Orzeł Mokre00000000
9.Unia Książenice00000000
10.ROW II 1964 Rybnik00000000
11.Zameczek Czernica00000000
12.Naprzód Lipiny00000000
13.Tęcza Wielowieś00000000
14.Naprzód Rydułtowy00000000
15.Przyszłość Ciochowice1000112-1
16.MKS Czerwionka1000116-5

Następny mecz

-

Unia Książenice - Orzeł Mokre Mikołów

15 sierpień 2018, godz. 17:00

Ostatni mecz

6 - 1

Unia Książenice - MKS Czerwionka

12 sierpień 2018, godz. 17:00

Tabela

Poz. Drużyna M. Pkt.
1.Unia Książenice13
2.Jedność 32 Przyszowice13
3.Pierwszy Chwałowice13
4.Sośnica Gliwice13
5.Rymer Rybnik13
6.Piast II Gliwice13
7.Tęcza Wielowieś13
8.Czarni Pyskowice11
9.Zameczek Czernica11
10.Orzeł Mokre10
11.Przyszłość Ciochowice10
12.Naprzód Lipiny10
13.KS 94 Rachowice10
14.ROW II 1964 Rybnik10
15.Naprzód Rydułtowy10
16.MKS Czerwionka10

Najlepsi strzelcy

Arkadiusz Suchiński x 3

Mateusz Skalik x 1

Jacek Drapacz x 1