Tabela rozgrywek seniorów:

Poz. Drużyna Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki zdobyte Bramki stracone Bilans bramek
1.Slavia Ruda Śląska1545150051942
2.Drama Zbrosławice15341113632439
3.Orzeł Mokre15301005412120
4.Naprzód Rydułtowy1530933412714
5.Unia Książenice1428842422517
6.Jedność 32 Przyszowice152891541329
7.LKS 1908 Nędza152783432239
8.ROW II 1964 Rybnik142271647398
9.Przyszłość Ciochowice14186083639-3
10.Rymer Rybnik15175282031-11
11.Silesia Lubomia15154382246-24
12.ŁTS Łabędy151341102535-10
13.Tęcza Wielowieś14113291936-17
14.MKS Zaborze1492391338-25
15.KS 94 Rachowice14613101444-30
16.LKS Raszczyce15411131553-38

Mecze u siebie:

Poz. Drużyna Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki zdobyte Bramki stracone Bilans bramek
1.Slavia Ruda Śląska82480032626
2.ROW II 1964 Rybnik718601311318
3.Jedność 32 Przyszowice718601281414
4.Unia Książenice717520241113
5.Drama Zbrosławice715502261313
6.Orzeł Mokre81550320128
7.Naprzód Rydułtowy71442118108
8.Przyszłość Ciochowice81240425223
9.Tęcza Wielowieś7113221192
10.LKS 1908 Nędza71132213130
11.Rymer Rybnik7103131315-2
12.Silesia Lubomia882241326-13
13.ŁTS Łabędy762051215-3
14.MKS Zaborze75124618-12
15.KS 94 Rachowice74115718-11
16.LKS Raszczyce83107622-16

Mecze na wyjeździe:

Poz. Drużyna Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki zdobyte Bramki stracone Bilans bramek
1.Slavia Ruda Śląska72170019316
2.Drama Zbrosławice819611371126
3.LKS 1908 Nędza81651219109
4.Naprzód Rydułtowy81651223176
5.Orzeł Mokre71550221912
6.Unia Książenice71132218144
7.Jedność 32 Przyszowice8103141318-5
8.ŁTS Łabędy872151320-7
9.Rymer Rybnik87215716-9
10.Silesia Lubomia77214920-11
11.Przyszłość Ciochowice662041117-6
12.ROW II 1964 Rybnik741151626-10
13.MKS Zaborze74115720-13
14.KS 94 Rachowice72025726-19
15.LKS Raszczyce71016931-22
16.Tęcza Wielowieś70007827-19

Następny mecz

-

-

-

Ostatni mecz

3 - 1

Przyszłość Ciochowice - Unia Książenice

25 listopad 2017, godz. 13:30

Tabela

Poz. Drużyna M. Pkt.
1.Slavia Ruda Śląska1545
2.Drama Zbrosławice1534
3.Orzeł Mokre1530
4.Naprzód Rydułtowy1530
5.Unia Książenice1428
6.Jedność 32 Przyszowice1528
7.LKS 1908 Nędza1527
8.ROW II 1964 Rybnik1422
9.Przyszłość Ciochowice1418
10.Rymer Rybnik1517
11.Silesia Lubomia1515
12.ŁTS Łabędy1513
13.Tęcza Wielowieś1411
14.MKS Zaborze149
15.KS 94 Rachowice146
16.LKS Raszczyce154

Najlepsi strzelcy

Arkadiusz Suchiński x 10

Przemysław Kośmider x 8

Marcin Kołodziejczyk x 5