WISIENKA NA KSIĄŻENICKIM TORCIE.

2019-06-16 10:51:14, wyświetleń: 582

Unia Książenice pewnie zwyciężyła 6 do 2 z Piastem II Gliwice.

Szczegóły »

BUONA SERA SENIORITA IV LIGA W KSIĄŻENICACH !

2019-06-11 21:37:01, wyświetleń: 1135

Sobotni mecz w Pyskowicach to przełomowy dzień w historii naszego klubu.

Szczegóły »

Tak mało, a zarazem tak dużo...

2019-06-08 13:05:27, wyświetleń: 253

Podopieczni Marcina Koczego w sobotę 8 czerwca zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z Czarnymi Pyskowice. Mecz odbędzie się na stadionie przy ulicy W. Sikorskiego 79 w Pyskowicach o godzinie 17.00

Szczegóły »

Relacja z meczu 28 kolejki UNIA Książenice - Jedność 32 Przyszowice.

2019-06-03 18:54:04, wyświetleń: 826

Pierwszy z dwóch kroków wykonany, by awansować do IV ligi.

Szczegóły »

UNIA Książenice – Jedność 32 Przyszowice.

2019-06-02 08:32:41, wyświetleń: 303

Jeden z trzech kroków przed nami...

Szczegóły »

180 minut.....

2019-05-26 20:13:09, wyświetleń: 387

Tyle minut dzieli Książenicką Unię od awansu do IV ligi.

Szczegóły »

UNIA KSIĄŻENICE - Przyszłość Ciochowice

2019-05-19 10:21:31, wyświetleń: 302

Piękny sobotni dzień zwieńczyło zwycięstwo drużyny z Czernicy nad Rymerem. Czy może być piękniej ? Odpowiedź brzmi: TAK. Dzisiaj Unia musi pokonać Przyszłość Ciochowice i odskoczyć na 3 punkty względem zespołu z Rybnika.

Szczegóły »

Kopciuszek liderem okręgówki

2019-05-06 19:40:12, wyświetleń: 699

5 maja w niedzielne popołudnie na książenickim obiekcie, który został szczelnie zapełniony przez kibiców obydwu drużyn zostało rozegrane spotkanie XXIV kolejki o Mistrzostwo Ligi Okręgowej.

Szczegóły »

Następny mecz

-

GKS Radziechowy Wieprz - Unia Książenice
1. kolejka IV Ligi

10 sierpnia 2019, godz. 17:00

Ostatni mecz

6 - 2

Unia Książenice - Piast II Gliwice
30. kolejka Ligi Okręgowej

15 czerwca 2019, godz. 17:00

Tabela

Poz. Drużyna M. Pkt.
1.Unia Książenice3076
2.Rymer Rybnik3073
3.Piast II Gliwice3064
4.MKS Czerwionka3052
5.Jedność 32 Przyszowice3048
6.ROW II 1964 Rybnik3045
7.Zameczek Czernica3044
8.Orzeł Mokre3043
9.Pierwszy Chwałowice3042
10.Sośnica Gliwice3042
11.KS 94 Rachowice3031
12.Przyszłość Ciochowice3030
13.Tęcza Wielowieś3029
14.Naprzód Lipiny3026
15.Czarni Pyskowice3020
16.Naprzód Rydułtowy3018

Najlepsi strzelcy

Arkadiusz Suchiński x 19

Jacek Drapacz x 16

Łukasz Michalski x 11