Mecz na SZÓSTKĘ w Książenicach.

2018-06-10 10:49:47, wyświetleń: 190

W ostatnim spotkaniu rozgrywek sezonu 2017 / 2018 spotkały się drużyny Unii Książenice oraz ŁTS-u Łabęd.

Szczegóły »

Unia gromi kolejnego rywala

2018-05-30 21:07:51, wyświetleń: 201

Historyczne drugie miejsce na zakończenie sezonu coraz bliżej ....

Szczegóły »

Slavia z awansem do IV ligi.

2018-05-28 15:18:55, wyświetleń: 121

Orzeł Mokre czyha na błąd Unii Książenice, tymczasem Unia deklasuje rywala z Zabrza.

Szczegóły »

Zapowiedź spotkania 26 kolejki o Mistrzostwo Ligi Okręgowej UNIA KSIĄŻENICE - LKS NĘDZA.

2018-05-20 09:01:14, wyświetleń: 186

Nieubłaganie zbliżamy się do końca sezonu 2017 / 2018 Ligi Okręgowej grupy II.

Szczegóły »

Relacja z meczu ROW 1964 II Rybnik - Unia Książenice.

2018-05-13 12:48:10, wyświetleń: 210

Spotkanie zostało rozegrane 12 maja o godzinie 17:00 w Rybniku Wielopolu.

Szczegóły »

Zapowiedź spotkania Silesia Lubomia - UNIA KSIĄŻENICE.

2018-05-01 08:45:35, wyświetleń: 189

1 maja o godzinie 17:00 zostanie rozegrane spotkanie w ramach 23 kolejki o Mistrzostwo Ligi Okręgowej grupy II Katowice.

Szczegóły »

Relacja z meczu Unia Książenice - Przyszłość Ciochowice.

2018-04-29 13:52:29, wyświetleń: 462

28 kwietnia w pięknie sobotnie popołudnie zobaczyliśmy bardzo dobre piłkarskie widowisko na boisku w Książenicach. Na przeciwko siebie stanęły drużyny z Książenic oraz Ciochowic.

Szczegóły »

Zapowiedź spotkania Unia Książenice - Przyszłość Ciochowice.

2018-04-27 19:39:10, wyświetleń: 606

28 kwietnia w sobotę na boisku w Książenicach o godzinie 17:00 usłyszymy planowo pierwszy gwizdek w spotkaniu 22 kolejki o Mistrzostwo Ligi Okręgowej grupy II.

Szczegóły »

Następny mecz

-

-

-

Ostatni mecz

6 - 3

UNIA KSIĄŻENICE - ŁTS Łabędy

9 czerwca, godz. 17:00

Tabela

Poz. Drużyna M. Pkt.
1.Slavia Ruda Śląska3082
2.Unia Książenice3073
3.Orzeł Mokre3070
4.Jedność 32 Przyszowice3064
5.Naprzód Rydułtowy3053
6.Drama Zbrosławice3050
7.Przyszłość Ciochowice3044
8.LKS 1908 Nędza3042
9.Tęcza Wielowieś3035
10.Rymer Rybnik3034
11.KS 94 Rachowice3034
12.ROW II 1964 Rybnik3034
13.Silesia Lubomia3031
14.ŁTS Łabędy3025
15.MKS Zaborze3019
16.LKS Raszczyce307

Najlepsi strzelcy

Arkadiusz Suchiński x 28

Mateusz Gajek x 10

Jacek Drapacz x 9