Terminarz rozgrywek seniorow:

Kolejka: 1, 11/12 sierpnia 2018

Zameczek Czernica 1-1 Czarni Pyskowice

Naprzód Rydułtowy 1-5 Jedność 32 Przyszowice

Naprzód Lipiny 0-2 Sośnica Gliwice

Tęcza Wielowieś 2-1 Przyszłość Ciochowice

ROW II 1964 Rybnik 1-4 Pierwszy Chwałowice

Orzeł Mokre 2-3 Piast II Gliwice

KS 94 Rachowice 0-2 Rymer Rybnik

Unia Książenice 6-1 MKS Czerwionka

Kolejka: 2, 15 sierpnia 2018

MKS Czerwionka 4-1 Rymer Rybnik

ROW II 1964 Rybnik 0-4 KS 94 Rachowice

Piast II Gliwice 1-1 Zameczek Czernica

Unia Książenice 5-1 Orzeł Mokre

Przyszłość Ciochowice 1-3 Pierwszy Chwałowice

Jedność 32 Przyszowice 7-0 Naprzód Lipiny

Tęcza Wielowieś 2-1 Sośnica Gliwice

Czarni Pyskowice 3-2 Naprzód Rydułtowy

Kolejka: 3, 18 sierpnia, 17:00

Zameczek Czernica 0-2 Unia Książenice

Orzeł Mokre 3-3 MKS Czerwionka

Naprzód Rydułtowy 0-3 Piast II Gliwice

Naprzód Lipiny 1-0 Czarni Pyskowice

Tęcza Wielowieś 1-3 Jedność 32 Przyszowice

KS 94 Rachowice 1-0 Przyszłość Ciochowice

Rymer Rybnik 1-0 ROW II 1964 Rybnik

Sośnica Gliwice 3-1 Pierwszy Chwałowice

Kolejka: 4, 25 sierpnia, 17:00

MKS Czerwionka 1-0 ROW II 1964 Rybnik

Sośnica Gliwice 1-1 KS 94 Rachowice

Unia Książenice 7-0 Naprzód Rydułtowy

Przyszłość Ciochowice 0-2 Rymer Rybnik

Czarni Pyskowice 1-3 Tęcza Wielowieś

Piast II Gliwice 10-0 Naprzód Lipiny

Orzeł Mokre 0-0 Zameczek Czernica

Jedność 32 Przyszowice 5-3 Pierwszy Chwałowice

Kolejka: 5, 1 września 2018, 16:00

KS 94 Rachowice 2-5 Jedność 32 Przyszowice

Naprzód Lipiny 2-3 Unia Książenice

Rymer Rybnik 2-0 Sośnica Gliwice

ROW II 1964 Rybnik 6-0 Przyszłość Ciochowice

Tęcza Wielowieś 1-3 Piast II Gliwice

Zameczek Czernica 2-0 MKS Czerwionka

Pierwszy Chwałowice 3-0 Czarni Pyskowice

Naprzód Rydułtowy 1-2 Orzeł Mokre

Kolejka: 6, 8 września 2018, 16:00

Zameczek Czernica 5-7 Naprzód Rydułtowy

Jedność 32 Przyszowice 3-4 Rymer Rybnik

MKS Czerwionka 2-1 Przyszłość Ciochowice

Czarni Pyskowice 1-3 KS 94 Rachowice

ROW II 1964 Rybnik 7-1 Sośnica Gliwice

Unia Książenice 5-2 Tęcza Wielowieś

Orzeł Mokre 6-1 Naprzód Lipiny

Piast II Gliwice 2-1 Pierwszy Chwałowice

Kolejka: 7, 15 września 2018, 16:00

Naprzód Rydułtowy 3-3 MKS Czerwionka

Przyszłość Ciochowice 0-3 Sośnica Gliwice

ROW II 1964 Rybnik 1-1 Jedność 32 Przyszowice

Naprzód Lipiny 3-2 Zameczek Czernica

Rymer Rybnik 5-0 Czarni Pyskowice

KS 94 Rachowice 1-3 Piast II Gliwice

Tęcza Wielowieś 1-4 Orzeł Mokre

Pierwszy Chwałowice 0-1 Unia Książenice

Kolejka: 8, 22 września 2018, 16:00

Jedność 32 Przyszowice 0-0 Przyszłość Ciochowice

MKS Czerwionka 1-4 Sośnica Gliwice

Czarni Pyskowice 4-1 ROW II 1964 Rybnik

Zameczek Czernica 1-1 Tęcza Wielowieś

Piast II Gliwice 1-1 Rymer Rybnik

Unia Książenice 3-1 KS 94 Rachowice

Naprzód Rydułtowy 1-1 Naprzód Lipiny

Orzeł Mokre 2-5 Pierwszy Chwałowice

Kolejka: 9, 29 września 2018, 16:00

Tęcza Wielowieś 5-0 Naprzód Rydułtowy

Pierwszy Chwałowice 0-1 Zameczek Czernica

KS 94 Rachowice 1-1 Orzeł Mokre

Naprzód Lipiny 1-1 MKS Czerwionka

Sośnica Gliwice 4-4 Jedność 32 Przyszowice

ROW II 1964 Rybnik 3-0 Piast II Gliwice

Rymer Rybnik 3-2 Unia Książenice

Przyszłość Ciochowice 5-1 Czarni Pyskowice

Kolejka: 10, 6 października 2018

Unia Książenice 3-0 ROW II 1964 Rybnik

Naprzód Rydułtowy 0-5 Pierwszy Chwałowice

Orzeł Mokre 0-3 Rymer Rybnik

Czarni Pyskowice 1-2 Sośnica Gliwice

Piast II Gliwice 6-0 Przyszłość Ciochowice

Naprzód Lipiny 2-0 Tęcza Wielowieś

MKS Czerwionka 1-1 Jedność 32 Przyszowice

Zameczek Czernica 1-0 KS 94 Rachowice

Kolejka: 11, 13 października 2018

KS 94 Rachowice 1-0 Naprzód Rydułtowy

Jedność 32 Przyszowice 4-0 Czarni Pyskowice

ROW II 1964 Rybnik 8-1 Orzeł Mokre

Przyszłość Ciochowice 2-3 Unia Książenice

Tęcza Wielowieś 1-4 MKS Czerwionka

Sośnica Gliwice 1-3 Piast II Gliwice

Rymer Rybnik 2-1 Zameczek Czernica

Pierwszy Chwałowice 4-0 Naprzód Lipiny

Kolejka: 12, 20 października 2018

MKS Czerwionka 7-0 Czarni Pyskowice

Piast II Gliwice 5-1 Jedność 32 Przyszowice

Unia Książenice 3-1 Sośnica Gliwice

Tęcza Wielowieś 3-1 Pierwszy Chwałowice

Zameczek Czernica 4-1 ROW II 1964 Rybnik

Orzeł Mokre 2-1 Przyszłość Ciochowice

Naprzód Rydułtowy 0-8 Rymer Rybnik

Naprzód Lipiny 2-1 KS 94 Rachowice

Kolejka: 13, 27 października 2018

Pierwszy Chwałowice 2-3 MKS Czerwionka

KS 94 Rachowice 0-0 Tęcza Wielowieś

ROW II 1964 Rybnik 6-2 Naprzód Rydułtowy

Orzeł Mokre 0-3 Sośnica Gliwice

Przyszłość Ciochowice 0-2 Zameczek Czernica

Jedność 32 Przyszowice 1-1 Unia Książenice

Rymer Rybnik 6-1 Naprzód Lipiny

Czarni Pyskowice 0-8 Piast II Gliwice

Kolejka: 14, 3 listopada 2018, godz. 14:00

MKS Czerwionka 1-5 Piast II Gliwice

Orzeł Mokre 2-4 Jedność 32 Przyszowice

Unia Książenice 5-0 Czarni Pyskowice

Tęcza Wielowieś 0-3 Rymer Rybnik

Zameczek Czernica 1-1 Sośnica Gliwice

Naprzód Rydułtowy 2-1 Przyszłość Ciochowice

Naprzód Lipiny 1-2 ROW II 1964 Rybnik

Pierwszy Chwałowice 1-2 KS 94 Rachowice

Kolejka: 15, 10 listopada 2018, godz. 13:30

KS 94 Rachowice 1-6 MKS Czerwionka

ROW II 1964 Rybnik 1-0 Tęcza Wielowieś

Sośnica Gliwice 3-0 Naprzód Rydułtowy

Przyszłość Ciochowice 0-0 Naprzód Lipiny

Piast II Gliwice 3-1 Unia Książenice

Rymer Rybnik 5-0 Pierwszy Chwałowice

Jedność 32 Przyszowice 2-1 Zameczek Czernica

Czarni Pyskowice 2-3 Orzeł Mokre

Następny mecz

0 - 0

Unia Książenice - Odra Centrum Wodzisław Śląski
Zwycięstwo UNIA KSIĄŻENICE awans po rzutach karnych 5 - 4 Półfinał Pucharu Polski

18 listopada 2018, godz. 13:30

Ostatni mecz

3 - 1

Piast II Gliwice - Unia Książenice
15. kolejka Ligi Okręgowej grupa II

11 listopada 2018, godz. 12:00

Tabela

Poz. Drużyna M. Pkt.
1.Rymer Rybnik1540
2.Piast II Gliwice1538
3.Unia Książenice1537
4.Jedność 32 Przyszowice1529
5.MKS Czerwionka1525
6.Sośnica Gliwice1524
7.ROW II 1964 Rybnik1522
8.Zameczek Czernica1520
9.Pierwszy Chwałowice1518
10.KS 94 Rachowice1518
11.Orzeł Mokre1518
12.Tęcza Wielowieś1517
13.Naprzód Lipiny1515
14.Naprzód Rydułtowy158
15.Czarni Pyskowice157
16.Przyszłość Ciochowice155

Najlepsi strzelcy

Arkadiusz Suchiński x 12

Jacek Drapacz x 9

Marek Malcher x 8