LKS Unia Książenice - LKS Dąb Dębieńsko 1 - 2

2023-09-04 20:10:40, wyświetleń: 83 Kolejna porażka. Szkoda, bo było już tak blisko remisu, ale niestety bramkę na 1 -2 straciliśmy w 89 min.

Wyszliśmy z nastawieniem przełamania się, bo jeśli nie teraz, to kiedy? W pierwszych minutach przeprowadziliśmy 2 akcje, które pachniały golem. W odpowiedzi, przeciwnik posyłał długie piłki na naszą połowę, które sprawiały nam sporo problemów. Po jednej z nich tracimy bramkę na 0 - 1 w 34 min. Napastnik gości przepchnął naszych zawodników, wpadł w pole karne, zagrał wzdłuż bramki, a nasze zagapienie wykorzystał zawodnik gości. Próbowaliśmy odpowiedzieć na tą bramkę, ale nasze podania były bardzo niecelne. Po zmianie stron w 52 min udaje nam się wyrównać. Centra z prawej strony Simona, strzał głową Diega ląduje na poprzeczce, główka Adika i mamy wyrównanie. Staramy się pójść za ciosem, ale po pięknym strzale Diega piłka ląduje kolejny raz na poprzeczce. Przeciwnik wyprowadza niebezpieczne kontry, ale na nasze szczęście nic nie wpada. Do czasu. W 89 min długie zagranie za plecy naszych zawodników, lobowanie bramkarza i przegrywamy 1 - 2. Niestety, kolejna porażka, choć przeciwnik był w naszym zasięgu. Po raz kolejny zabrakło koncentracji przy obu straconych bramkach. Gramy dalej.

Przeciwnikom dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych meczach.