Pierwsza porażka w sezonie

2018-10-01 11:36:18, wyświetleń: 119 W meczu 9. kolejki rozgrywek w 2. grupie Ligi Okręgowej, Unia Książenice doznała pierwszej porażki w tym sezonie, ulegając drużynie Rymera Rybnika na wyjeździe 2-3.

Dwie bramki Marka Malchera i dwukrotne prowadzenie w meczu nie wystarczyły by wywieźć punkty z Niedobczyc. Gospodarze dwa razy doprowadzili do remisu: po rzucie karnym, którego wykorzystał Mateusz Marcol w 53 minucie i po uderzeniu Aleksandra Kwieka z rzutu wolnego w 72 minucie spotkania. Szczęście do zawodników Rymera w tym spotkaniu uśmiechnęło się także w doliczonym czasie gry, gdy po rzucie rożnym ich zawodnik głowom zdobył bramkę na wagę 3 punktów.

Pozostaje pogratulować ekipie Rymera i skupić się na nadchodzących spotkaniach, a jest na czym. Już w najbliższą środę do Książenic przyjedzie ekipa KS Decor Bełk, która zmierzy się z Unią w ramach 3. rundy Pucharu Polski. A 3 dni później na naszym obiekcie podejmiemy w meczu ligowym rezerwy ROWu Rybnik. Oba spotkania rozpoczną się odpowiednio o 15:30 w środę i o 15:00 w sobotę i na oba spotkania serdecznie zapraszamy!

Sośnica Gliwice 4-4 Jedność 32 Przyszowice
ROW 1964 II Rybnik - Piast II Gliwice - mecz przełożony na 3 października, 15:30