Relacja z meczu ROW 1964 II Rybnik - Unia Książenice.

2018-05-13 12:48:10, wyświetleń: 888 Spotkanie zostało rozegrane 12 maja o godzinie 17:00 w Rybniku Wielopolu.

Naprzeciw siebie stanęły drużyny ROWu i Unii.

Gospodarze przed tym spotkaniem zajmowali 9 miejsce w tabeli mając na swoim koncie 31 punktów.
Bilans meczowy wyglądał następująco:
10 zwycięstw, 1 remis oraz 13 porażek.

Bilans bramkowy: 59 - 71 (gole strzelone - gole stracone).

Natomiast zespół prowadzony przez trenera Marcina Koczego zajmował 2 pozycję w ligowej tabeli.
W 24 rozegranych kolejkach mieliśmy zgromadzonych 55 punktów.
Składało się na to: 17 zwycięstw, 4 remisy oraz 3 porażki.
Bilans bramkowy wynosił: 72 - 40 (gole strzelone - gole stracone).

Od początku spotkania inicjatywę w meczu przejęła nasza drużyna. Strzały Gajka czy Przybyszewskiego raz po raz lądowały albo obok bramki gospodarzy albo bardzo dobrze grę czytał bramkarz ROWu Kapusta. Zdolna młodzież z Rybnika konsekwentnie próbowała wyprowadzać groźne kontrataki, lecz Mateusz Niemiec tego dnia nie dał się pokonać swoim rówieśnikom zza miedzy.
Worek z golami rozwiązał się w drugiej połowie, kiedy Artur Tumula wykorzystał sytuację podbramkową i nie dał szans golkiperowi ROWu. Idąca za ciosem Unia drugiego gola w spotkaniu strzeliła w 51 minucie spotkania, kiedy to Rafał Przybyszewski popisał się kapitalnym uderzeniem zza pola karnego, a bramkarz ROWu obserwował tylko jak piłka ląduje w okienku jego bramki.
Później Kamil Kaczmarczyk rozpoczął swoje SHOW.
W 4 minuty skompletował klasycznego hat-tricka. Najpierw w 58 minucie, potem jeszcze w 61 oraz 62 minucie pokonywał Kapustę.

Wynik spotkania już nie uległ zmianie. Unia wysoko pokonuje 5 - 0 swoich przeciwników.

Kolejny mecz w najbliższą niedzielę 20 maja o godzinie 17:00.
Naszym przeciwnikiem będzie drużyna z Nędzy.

Statystyki meczowe:

Bramki: Artur Tumula 49., Rafał Przybyszewski 51., Kamil Kaczmarczyk 58., 61.,62.

Żółte kartki: Niećko, Kapusta.

ROW 1964 II Rybnik: Paweł Kapusta, Aleksander Świenty, ŁukaszMarkiewicz, Dominik Niećko, Dawid Szymik, Mikołaj Walisiak, Daniel Zawiślak, Dominik Szymura, Dariusz Chruszcz, Daniel Janosz, Denis Sawicki.
Trener Mateusz Kurc.

Unia Książenice: Mateusz Niemiec, Mateusz Gajek (55. JacekDrapacz), Mateusz Stajer, Kamil Kaczmarczyk (64. Mateusz Skalik), Artur Tumula (67.Marcin Kołodziejczyk), Michał Siedlok, Rafał Przybyszewski (55.Marcin Kuczera), Maciej Stopa, Jakub Skowronek, Marek Malcher.
Trener: Marcin Koczy.