Relacja z meczu Unia Książenice - Przyszłość Ciochowice.

2018-04-29 13:52:29, wyświetleń: 463 28 kwietnia w pięknie sobotnie popołudnie zobaczyliśmy bardzo dobre piłkarskie widowisko na boisku w Książenicach. Na przeciwko siebie stanęły drużyny z Książenic oraz Ciochowic.

Unia wystąpiła w następującym zestawieniu:

Podpłoński, Siedlok, Stajer, Kaczmarczyk, Skowronek, Malcher, Tumula, Przybyszewski (80. Adamkowski), Suchiński (C) (89. Czopek), Drapacz (68. Kuczera), Gajek.

Pierwszego gola w spotkaniu w 27 minucie spotkania strzelil Mateusz Stajer, który dobrze znalazł się w polu karnym przeciwnika.
Drugiego gola w 70 minucie dołożył Arek Suchiński, który ustalił wynik spotkania na 2 - 0.

Żółte kartki: Przybyszewski, Siedlok, goście x4.

Kolejny mecz nasza drużyna rozegra już we wtorek 1 maja na boisku w Lubomii.
Zapowiedź tego spotkania już wkrótce na naszej stronie internetowej.

Poniżej przedstawiamy wyniki z 7 / 8 meczy, ponieważ Tęcza Wielowieś rozgrywa dzisiaj (29 kwietnia) swój mecz ze Slavią Ruda Śląska.
Naprzód Rydułtowy     0-5     Orzeł Mokre (Mikołów)     
Tęcza Wielowieś     -     Slavia Ruda Śląska     29 kwietnia, 17:00
LKS Raszczyce     3-4     KS 94 Rachowice     
Unia Książenice     2-0     Przyszłość Ciochowice     
ŁTS Łabędy (Gliwice)     2-1     Silesia Lubomia     
Jedność 32 Przyszowice     1-2     Rymer Rybnik     
Drama Zbrosławice     5-1     ROW 1964 II Rybnik     
Zaborze Zabrze     2-3     LKS 1908 Nędza    

Następny mecz

-

-

-

Ostatni mecz

6 - 3

UNIA KSIĄŻENICE - ŁTS Łabędy

9 czerwca, godz. 17:00

Tabela

Poz. Drużyna M. Pkt.
1.Slavia Ruda Śląska3082
2.Unia Książenice3073
3.Orzeł Mokre3070
4.Jedność 32 Przyszowice3064
5.Naprzód Rydułtowy3053
6.Drama Zbrosławice3050
7.Przyszłość Ciochowice3044
8.LKS 1908 Nędza3042
9.Tęcza Wielowieś3035
10.Rymer Rybnik3034
11.KS 94 Rachowice3034
12.ROW II 1964 Rybnik3034
13.Silesia Lubomia3031
14.ŁTS Łabędy3025
15.MKS Zaborze3019
16.LKS Raszczyce307

Najlepsi strzelcy

Arkadiusz Suchiński x 28

Mateusz Gajek x 10

Jacek Drapacz x 9