Relacja z meczu Unia Książenice - Przyszłość Ciochowice.

2018-04-29 13:52:29, wyświetleń: 522 28 kwietnia w pięknie sobotnie popołudnie zobaczyliśmy bardzo dobre piłkarskie widowisko na boisku w Książenicach. Na przeciwko siebie stanęły drużyny z Książenic oraz Ciochowic.

Unia wystąpiła w następującym zestawieniu:

Podpłoński, Siedlok, Stajer, Kaczmarczyk, Skowronek, Malcher, Tumula, Przybyszewski (80. Adamkowski), Suchiński (C) (89. Czopek), Drapacz (68. Kuczera), Gajek.

Pierwszego gola w spotkaniu w 27 minucie spotkania strzelil Mateusz Stajer, który dobrze znalazł się w polu karnym przeciwnika.
Drugiego gola w 70 minucie dołożył Arek Suchiński, który ustalił wynik spotkania na 2 - 0.

Żółte kartki: Przybyszewski, Siedlok, goście x4.

Kolejny mecz nasza drużyna rozegra już we wtorek 1 maja na boisku w Lubomii.
Zapowiedź tego spotkania już wkrótce na naszej stronie internetowej.

Poniżej przedstawiamy wyniki z 7 / 8 meczy, ponieważ Tęcza Wielowieś rozgrywa dzisiaj (29 kwietnia) swój mecz ze Slavią Ruda Śląska.
Naprzód Rydułtowy     0-5     Orzeł Mokre (Mikołów)     
Tęcza Wielowieś     -     Slavia Ruda Śląska     29 kwietnia, 17:00
LKS Raszczyce     3-4     KS 94 Rachowice     
Unia Książenice     2-0     Przyszłość Ciochowice     
ŁTS Łabędy (Gliwice)     2-1     Silesia Lubomia     
Jedność 32 Przyszowice     1-2     Rymer Rybnik     
Drama Zbrosławice     5-1     ROW 1964 II Rybnik     
Zaborze Zabrze     2-3     LKS 1908 Nędza    

Następny mecz

0-0

Unia Książenice - Odra Centrum Wodzisław Śląski
Półfinał Pucharu Polski

18 listopada 2018, godz. 13:30

Ostatni mecz

3 - 1

Piast II Gliwice - Unia Książenice
15. kolejka Ligi Okręgowej grupa II

11 listopada 2018, godz. 12:00

Tabela

Poz. Drużyna M. Pkt.
1.Rymer Rybnik1540
2.Unia Książenice1537
3.Piast II Gliwice1435
4.Jedność 32 Przyszowice1529
5.MKS Czerwionka1525
6.Sośnica Gliwice1424
7.ROW II 1964 Rybnik1522
8.Zameczek Czernica1520
9.Pierwszy Chwałowice1518
10.KS 94 Rachowice1518
11.Orzeł Mokre1518
12.Tęcza Wielowieś1517
13.Naprzód Lipiny1515
14.Naprzód Rydułtowy158
15.Czarni Pyskowice157
16.Przyszłość Ciochowice155

Najlepsi strzelcy

Arkadiusz Suchiński x 12

Jacek Drapacz x 9

Marek Malcher x 8