Zapowiedź spotkania Tęcza Wielowieś - Unia Książenice

2017-08-27 13:11:36, wyświetleń: 875 W dniu 27.08.2017r o godzinie 17:00 zostanie rozegrane spotkanie w ramach 3 kolejki Ligi Okręgowej podokręgu Katowice.

Gospodarz dzisiejszego spotkania to tegoroczny beniaminek.

Przebojem awansowali do ligi okręgowej z Majer Klasa A podokręg ZABRZE.
W zeszłym sezonie zgromadzili na swoim koncie 63 punkty zajmując drugą lokatę w ligowej tabeli.
Stosunek meczowy: 19 zwycięstw, 6 remisów oraz 5 porażek.

Wielowieś – gmina wiejska w powiecie gliwickim.
Populacja (30.06.2016)  liczba ludności 5904.

W obecnym sezonie Tęcza odniosła zaskakujący remis 2-2 z Przyszowicami, które uważane są za jedną z drużyn aspirujących do awansu do IV ligi.
W drugim meczu ŁTS Łabędy pokonał 4-0 zespół z Wielowsi.

Również nasz zespół rozpoczął od remisu 2-2 z tym, że naszym przeciwnikiem w pierwszej kolejce był Naprzód Rydułtowy.

W drugiej kolejce nasza drużyna pewnie pokonała drużynę z Raszczyc 3-1.
Unia rozegra pierwszy mecz wyjazdowy w tym sezonie.
Czy sytuacja z zeszłego sezonu, gdzie Unia ogrywała raz po raz podczas spotkań rozgrywanych na wyjeździe silniejsze drużyny będzie miała miejsce i w tym sezonie ?
Już dzisiejszy mecz będzie wspaniałą okazją do tego by się o tym przekonać.

Kadra meczowa naszej drużyny na dzieiejsze spotkanie:
Podpłoński, Niemiec, Adamczyk, Holona, Skalik, Kuczera, Suchiński, Smołka, Kołodziejczyk, Kośmider, Tomas, Przybyszewski, Adamkowski, Stopa, Skowronek, Kaczmarczyk, Malcher, Tumula.

Aktualną tabelę ligową mogą Państwo podejrzeć na naszej stronie internetowej.

Następny mecz

-

Przyszłość Ciochowice - Unia Książenice

23 września 2017, godz. 16:00

Ostatni mecz

5-1

Unia Książenice - KS 94 Rachowice

17 września 2017, godz. 16:00

Tabela

Poz. Drużyna M. Pkt.
1.Slavia Ruda Śląska618
2.Orzeł Mokre615
3.Unia Książenice613
4.Drama Zbrosławice612
5.LKS 1908 Nędza611
6.Naprzód Rydułtowy611
7.ROW II 1964 Rybnik610
8.Przyszłość Ciochowice69
9.ŁTS Łabędy67
10.Jedność 32 Przyszowice67
11.Silesia Lubomia66
12.MKS Zaborze65
13.Rymer Rybnik64
14.Tęcza Wielowieś64
15.LKS Raszczyce63
16.KS 94 Rachowice62

Najlepsi strzelcy

Przemysław Kośmider x 5

Arkadiusz Suchiński x 3

Maciej Stopa x 2