Remis z Baranowicami

2016-04-24 18:33:48, wyświetleń: 574 W rozegranym dzisiaj meczu 24. kolejki A-klasy, Unia Książenice zremisowała 2-2 (1-1) z LKS Baranowice. Bramki dla Unii zdobyli: Jacek Drapacz i Rafał Adamkowski.

Unia mecz rozpoczęła od mocnego uderzenia. W 8 miniucie akcję środkiem pociągnął Mariusz Horny, zagrał na prawo do Rafała Adamkowskiego, który wpadł w pole karne i wyłożył piłką na 5m. do Jacka Drapacza i było 1-0.
Goście zdołali odpowiedzieć w 29'. Piękne uderzenie Daniela Zielonki, które kompletnie zaskoczyło Pragnącego i Goście wyrównali.
Na domiar złego, od 33 minuty Unia grała w 10-tkę. Maciej Stopa dał się sprowokować zawodnikowi z Baranowic (zobaczył za to żółtą kartkę) i obejrzał czerwony kartonik za niesportowe zachowanie.
W drugiej połowie Unia ponownie objęła prowadzenie - w 57' bramkę zdobył Rafała Adamkowski.
Niestety ostatnie słowo należało do Gości z Baranowic - w 79' Arkadiusz Grzyb ustanowił wynik spotkania.

W sobotę swój mecz wygrała Odra Wodzisław, która pokonała u siebie MKS 32 Radziejów. Strata punktów przez Unię Książenice doprowadziła do zmiany lidera. Na pierwsze miejsce w ligowej tabeli wskoczyła Odra, mając punkt przewagi nad naszym zespołem. 3. i 4. w tabeli MKS 32 Radziejów i Górnik Boguszowice tracą w tym momencie aż 15 pktów do lidera.

Wyjściowy skład:
Kamil Pragnący, Rafał Adamkowski, Tomasz Bednorz, Jacek Drapacz, Marek Holona, Mariusz Horny, Jacek Mazgaj, Mateusz Skalik, Maciej Stopa, Arkadiusz Suchiński, Adrian Zabłocki.

Ławka rezerwowych:
Mateusz Niemiec, Dariusz Adaczyk, Arkadiusz Butrykowski, Rafał Krypczyk, Błażej Lasia, Michał Słowik, Kacper Sosnowski

Zmiany:
14' Błażej Lasia za Mateusza Skalika
58' Rafał Krypczyk za Arkadiusza Suchińskiego
58' Arkadiusz Butrykowski za Jacka Drapacza
60' Dariusz Adamczyk za Rafała Adamkowskiego

Żółte kartki:
brak

Czerwona kartka:
33' Maciej Stopa (niesportowe zachowanie)

Wyniki 24. kolejki A-klasy:
MKS Żory 6-1 Dąb Dębieńsko
Zryw Bzie 2-1 Górnik Radlin
Odra Centrum Wodzisław Śląski 7-3 MKS 32 Radziejów
MKS Czerwionka 4-0 Jedność Rogoźna, mecz przerwany w 18. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania zespołu gości / uznano wynik z boiska
Wicher Wilchwy 1-2 Górnik Boguszowice
Start Mszana 1-2 Polonia Niewiadom
Unia Książenice 2-2 LKS Baranowice
Płomień Ochojec 3-2 Pierwszy Chwałowice
Sygnały Gotartowice 2-3 Płomień Połomia