Piątka w Rogoźnej!

2016-04-04 11:17:32, wyświetleń: 488 W rozegranym w sobotnie popołudnie meczu 21. kolejki A-klasy, Unia Książenice pokonała w Rogoźnej miejscową Jedność 5-0 i wywiozła 3. punkty, które pozwoliły zachować fotel lidera.

Strzelanie rozpoczęło się w 9 minucie. Błażej Lasia zagrał do Rafała Krypczyka, a ten otworzył wynik spotkania. Jednobramkowe prowadzenie Unii utrzymało się do końca pierwszej połowy.
Trzy minuty po rozpoczęciu drugiej części gry, na 2-0 podwyższył Błażej Lasia.
W 68 minucie było 3-0. Rzut rożny wykonywał Mariusz Horny a głową do bramki Gospodarzy trafił Michał Słowik.
Mimo bezpiecznej przewagi Unia nie zwalniała. Dwie minuty po bramce Słowika trafił Rafał Adamkowski.
Wynik meczu w 86. minucie spotkania ustalił z rzutu karnego Adrian Zabłocki, podyktowany za faul na Mateuszu Skaliku.

Wyjściowy skład:
Mateusz Niemiec, Maciej Stopa, Marek Holona, Adrian Zabłocki, Kacper Sosnowski, Błażej Lasia, Mariusz Horny, Rafał Adamkowski, Mateusz Skalik, Jacek Drapacz, Rafał Krypczyk.

Ławka rezerwowych:
Kamil Pragnący, Dariusz Adamczyk, Mateusz Rapacz, Michał Słowik, Arkadiusz Suchiński

Zmiany:
46 min. - Michał Słowik za Rafała Krypczyka
63 min. - Arkadiusz Suchiński za Jacka Drapacza
63 min. - Mateusz Rapacz za Błażej Lasię
70 min. - Dariusz Adamczyk za Rafała Adamkowskiego.