Unia gromi Odrę Centrum!

2019-08-25 08:59:33, wyświetleń: 841 W piękne słoneczne popołudnie Unia Książenice rozbiła 5 - 0 rywala z Wodzisławia.

Unia wystąpiła w następującym składzie:
Błatoń - Tumula, Stajer, Polak, Skowronek, Wowra, Pieczka, Przybyszewski, Kaczmarczyk (C), Suchiński, Kuczera.

Na ławce rezerwowych pozostali:
Podpłoński, Makselon, Wolicki, Malcher, Drapacz, Michalski, Siedlok.

Już w 2 minucie arbiter główny spotkania zafundował prezent Odrze dyktując rzut karny po rzekomym faulu naszego zawodnika.
Rzut karny  broni jednak Bartek Błatoń!!

Rozjuszona Unia ruszyła do ataku. W ósmej minucie Mateusz Wowra próbował głową pokonać goalkeepera Odry, lecz po jego strzale piłka przeleciała nad bramką rywala.
Ten sam zawodnik znakomicie zachował się w 12 minucie, kiedy to widzieliśmy pierwszego gola dla Unii.
Na dośrodkowanie z okolic 35 metra zdecydował się Michał Pieczka, a najwyżej w powietrzu szybował Mateusz Wowra, który mocnym strzałem głową umieścił piłkę w siatce.

W 16 minucie ulubieniec Książenickiej publiczności Artur Tumula zdobywa gola!
Po rzucie rożnym egzekwowanym przez Michała Pieczkę, najlepiej w polu karnym odnajduje się "Ziga" i pokonuje bramkarza Odry.

Można śmiało stwierdzić, że Michał Pieczka częstował swoich kolegów z drużyny takimi ciasteczkami, że z pewnością mógłby założyć swoją cukiernie.
Każde dośrodkowanie Michała generowało znakomitą sytuację podbramkową.

W 23 minucie sam "Pieczuś" zdecydował się na techniczny strzał z okolic 23 metrów po którym piłka wylądowała jedynie na poprzeczce bramki Odry.

Pierwsza połowa w wykonaniu naszych zawodników nie zadowoliła trenera Koczego, który miał sporo pretensji o niepotrzebne straty piłki oraz zbyt długie jej prowadzenie.

Od 46 minuty na boisku zobaczyliśmy Marka Malchera, Łukasza Michalskiego oraz Adama Wolickiego, którzy zmienili: Rafała Przybyszewskiego, Pawła Polaka oraz Mateusza Wowrę.

W 55 minucie na boisku pojawił się Jacek Drapacz zmieniając Marcina Kuczerę.
Swoją pierwszą okazję "książenicki CZOŁG" miał w 62 minucie. Znowu kapitalnym dośrodkowaniem popisał się Michał Pieczka, ale Jacek Drapacz strzelił nad bramką Odry.

Kolejne gole wisiały w powietrzu.

W 68 minucie widowiskowa akcja Arka Suchińskiego, który z lewej flanki zszedł do środka boiska mijając przy tym rywala. Następnie "Suchy" zdecydował się na uderzenie zza lini pola karnego, a piłka po jego strzale ugrzęzła w siatce Odry.

Nasz zespół jeszcze dwukrotnie zdobył gola w tym spotkaniu.

Najpierw w 81 minucie Łukasz Michalski zaatakował bramkarza Odry, który popełnił błąd i nabił naszego zawodnika, po czym piłka wpadłą do bramki Odry.
Następnie Marek Malcher w 88 minucie płaskim strzałem z szesnastego metra zakończył dzisiejsze spotkanie.

Bardzo dziękujemy licznie zgromadzonej publiczności za doping naszej drużynie.

Zapraszamy na kolejny mecz ligowy do Ustronia, który rozegramy 31 sierpnia o godzinie 17.00