Zapowiedź spotkania XIV kolejki Unia Książenice - Czarni Pyskowice

2018-11-03 10:05:58, wyświetleń: 295 W niedzielne popołudnie - 4 listopada, punktualnie o godzinie 14:00 na boisko w Książenicach wybiegną zawodnicy Unii oraz Czarnych.

Zespół gości zajmuje obecnie 14 miejsce w ligowej tabeli.

Do tej pory w 13 spotkaniach zgromadzili 7 punktów.
W pierwszej kolejce remis 1 do 1 z Czernicą, w drugiej kolejce zwycięstwo 3 do 2 z Rydułtowami oraz zwycięstwo w ósmej kolejce 4 do 1 z ROW 1964 II Rybnik.
Reszta spotkań kończyła się porażkami drużyny z Pyskowic.
Bilans bramkowy gości wynosi: 12 – 45 (bramki strzelone – bramki stracone).
Ostatni mecz drużyna z Pyskowic przegrała grając na własnym boisku aż 0 – 8 z Piastem II Gliwice.

Drużyna Unii Książenice zajmuje 2 miejsce w ligowej tabeli mając tyle samo punktów co liderujący Rymer.
Do tej pory w 13 spotkaniach zgromadziliśmy 34 oczka.
Odnieśliśmy 11 zwycięstw, 1 remis oraz 1 porażkę.
Bilans bramkowy naszej drużyny wynosi: 44 –14.
Na własnym boisku rozegraliśmy 7 spotkań.
Wszystkie te mecze wygraliśmy.
Imponujący jest również bilans bramkowy w meczach rozgrywanych na własnym obiekcie.
Wynosi on 32 – 6 (bramki strzelone – bramki stracone).


Sędziowie jutrzejszego spotkania to:

Jacek Klica (Bytom), Sławomir Sobiesiak (Bytom), Jakub Kołodziejczyk (Bytom).


Poniżej przedstawiamy terminarz 14. kolejki:
MKS Czerwionka  - Piast II Gliwice 3 listopada, 14:00
Orzeł Mokre (Mikołów) - Jedność 32 Przyszowice 3 listopada,14:00
Zameczek Czernica - Sośnica Gliwice 3 listopada,14:00
Naprzód Rydułtowy - Przyszłość Ciochowice 3 listopada, 14:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) - ROW1964 II Rybnik 3 listopada, 10:00
Tęcza Wielowieś - Rymer Rybnik 4 listopada, 14:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) - KS 94 Rachowice 3 listopada, 14:00


Najciekawsze spotkania zapowiadają się w Czerwionce oraz Mikołowie.
Trzymamy kciuki właśnie za te drużyny, oby udało im się osiągnąć korzystne dla nich wyniki.



Następny mecz

-

To się dopiero okaże!

Ostatni mecz

6 - 2

Unia Książenice - Piast II Gliwice
30. kolejka Ligi Okręgowej

15 czerwca 2019, godz. 17:00

Tabela

Poz. Drużyna M. Pkt.
1.Unia Książenice3076
2.Rymer Rybnik3073
3.Piast II Gliwice3064
4.MKS Czerwionka3052
5.Jedność 32 Przyszowice3048
6.ROW II 1964 Rybnik3045
7.Zameczek Czernica3044
8.Orzeł Mokre3043
9.Pierwszy Chwałowice3042
10.Sośnica Gliwice3042
11.KS 94 Rachowice3031
12.Przyszłość Ciochowice3030
13.Tęcza Wielowieś3029
14.Naprzód Lipiny3026
15.Czarni Pyskowice3020
16.Naprzód Rydułtowy3018

Najlepsi strzelcy

Arkadiusz Suchiński x 19

Jacek Drapacz x 16

Łukasz Michalski x 11