Zwycięstwo w drugiej rundzie Pucharu Polski

2018-09-13 10:37:58, wyświetleń: 227 W rozegranym wczoraj spotkaniu drugiej rundy rozgrywek Pucharu Polski Podokręgu Rybnik, Unia Książenice na boisku w Dębieńsku pokonała miejscowy Dąb 2-1.

Unia mecz rozpoczęła w zestawieniu: Mateusz Niemiec, Łukasz Michalski, Marcin Koczy, Kamil Kaczmarczyk, Bartosz Kutypa, Mateusz Skalik, Rafał Przybyszewski, Jakub Gnyp, Dariusz Adamczyk, Jacek Drapacz, Marcin Kuczera. Na ławce rezerwowych zasiedli: Arkadiusz Suchiński, Marek Malcher, Artur Tumula.

W 22 minucie po indywidualnej akcji Kamila Kaczmarczyka do siatki Gospodarzy trafił Jacek Drapacz i wyprowadził Unię na prowadzenie. Gospodarze odpowiedzieli w 50 minucie i doprowadzili do wyrównania. Ostatnie słowa należało jednak do obrońcy trofeum - Unii Książenice. W 68 minucie faul na Jacku Drapaczu w polu karnym. Sędzia dyktuje rzut karny, którego na zwycięskiego gola zamienił Kamil Kaczmarczyk.