Slavia z awansem do IV ligi.

2018-05-28 15:18:55, wyświetleń: 567 Orzeł Mokre czyha na błąd Unii Książenice, tymczasem Unia deklasuje rywala z Zabrza.

26 maj to historyczna data dla wszystkich sympatyków Slavii Ruda Śląska.
Zdecydowanie najlepsza drużyna naszej ligi w tym dniu zapewniła sobie powrót do IV ligowej elity.
Podopieczni trenera Zajdela pokonali na wyjeździe 3 - 2 Silesię Lubomie i już mogą świętować awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Gratulujemy całej drużynie oraz osobom związanym ze Slavią awansu oraz życzymy powodzenia w wyższej klasie rozgrywkowej.
Kto wie, może jeszcze kiedyś uda nam się rozegrać atrakcyjne ligowe spotkanie z Wami : )

Nasz zespół pokonał 5 - 1 ekipę Zaborza Zabrze, która pogodzona jest już ze spadkiem do A - klasy.
Orzeł Mokre czeka tylko na błąd naszej drużyny, aby włączyć się do rywalizacji o 2 lokatę w ligowej tabeli.
Zespół prowadzony przez trenera Wojciecha Kempę pokonał 2 do 0 Rymer Rybnik.
Czwarta w tabeli Jedność Przyszowice wysoko wygrała 6 - 2 z Naprzodem Rydułtowy.

Już w środę 30 maja o godzinie 18:00 wszystkie drużyny naszej klasy rozgrywkowej wybiegną na boisko, by rozegrać mecze 28 kolejki.


Zestaw par jest nastepujący:

Naprzód Rydułtowy - Przyszłość Ciochowice     
KS 94 Rachowice - Silesia Lubomia     
Slavia Ruda Śląska - Rymer Rybnik     
Orzeł Mokre (Mikołów)     - ROW 1964 II Rybnik     
Tęcza Wielowieś - LKS 1908 Nędza
LKS Raszczyce     - Zaborze Zabrze     
Unia Książenice     - Drama Zbrosławice     
ŁTS Łabędy (Gliwice) - Jedność 32 Przyszowice     

Następny mecz

0-0

Unia Książenice - Odra Centrum Wodzisław Śląski
Półfinał Pucharu Polski

18 listopada 2018, godz. 13:30

Ostatni mecz

3 - 1

Piast II Gliwice - Unia Książenice
15. kolejka Ligi Okręgowej grupa II

11 listopada 2018, godz. 12:00

Tabela

Poz. Drużyna M. Pkt.
1.Rymer Rybnik1540
2.Unia Książenice1537
3.Piast II Gliwice1435
4.Jedność 32 Przyszowice1529
5.MKS Czerwionka1525
6.Sośnica Gliwice1424
7.ROW II 1964 Rybnik1522
8.Zameczek Czernica1520
9.Pierwszy Chwałowice1518
10.KS 94 Rachowice1518
11.Orzeł Mokre1518
12.Tęcza Wielowieś1517
13.Naprzód Lipiny1515
14.Naprzód Rydułtowy158
15.Czarni Pyskowice157
16.Przyszłość Ciochowice155

Najlepsi strzelcy

Arkadiusz Suchiński x 12

Jacek Drapacz x 9

Marek Malcher x 8