Zapowiedź spotkania 26 kolejki o Mistrzostwo Ligi Okręgowej UNIA KSIĄŻENICE - LKS NĘDZA.

2018-05-20 09:01:14, wyświetleń: 665 Nieubłaganie zbliżamy się do końca sezonu 2017 / 2018 Ligi Okręgowej grupy II.

Po wczorajszych zwycięstwach Slavii, Przyszowic oraz Mokrego nasz zespół musi dzisiaj pokonać drużynę z Nędzy, aby ze spokojem utrzymać drugą lokatę w ligowej tabeli.

W niedzielne słoneczne popołudnie punktualnie o godzienie 17:00 rozpocznie się dzisiejszy mecz.
Trójka sędziowska, która poprowadzi dzisiejsze spotkanie jest już znana:
Robert Boruta (Katowice), Rafał Benke (KATOWICE), Adrian Markiewicz (Mikołów).

Drużyna Nędzy ma na swoim koncie 39 punktów. W dotychczas rozegranych 24 spotkania udało im się 12 razy zejść z boiska w roli wygranego, 3 razy odnieśli remis oraz 9 razy przegrywali swe spotkania.
Bilans bramkowy drużyny gości wynosi 46 - 39 (bramki strzelone - bramki stracone).
Ostatni swój ligowy mecz Nędza wygrała 3 - 2 z Łabędami.
Na wyjeździe drużyna naszych dzisiejszych gości odniosła 6 zwycięstw, 1 remis oraz 4 porażki.

Pierwszy mecz rozegrany w Nędzy zakończył się wynikiem 3 - 3.
Gole w tamtym spotkaniu strzelali:
Dla Nędzy: Frydryk x3, natomiast dla Unii: Suchiński x2, Kołodziejczyk.

Nasza drużyna zajmuje obecnie 2 miejsce w ligowej tabeli.
W 25 meczach zgromadziliśmy do tej pory 58 punktów. Bilans meczowy wynosi: 18 zwycięstw, 4 remisy oraz tylko 3 porażki.
Bilans bramkowy: 77 - 40 (bramki strzelone - bramki stracone).
Ostatni mecz ligowy wygraliśmy na wyjeździe 5 - 0 z ROW 1964 II Rybnik.

Dzisiejsze spotkanie zatem będzie na pewno bardzo ciekawym wydarzeniem sportowym.
Mecze obydwu drużyn obfitują w sporą ilość goli.
Miejmy nadzieję, że dzisiaj przy ulicy Słonecznej zobaczy dobre piłkarskie widowisko.

Zapraszamy wszystkich kibiców na ten mecz !!

Następny mecz

0-0

Unia Książenice - Odra Centrum Wodzisław Śląski
Półfinał Pucharu Polski

18 listopada 2018, godz. 13:30

Ostatni mecz

3 - 1

Piast II Gliwice - Unia Książenice
15. kolejka Ligi Okręgowej grupa II

11 listopada 2018, godz. 12:00

Tabela

Poz. Drużyna M. Pkt.
1.Rymer Rybnik1540
2.Unia Książenice1537
3.Piast II Gliwice1435
4.Jedność 32 Przyszowice1529
5.MKS Czerwionka1525
6.Sośnica Gliwice1424
7.ROW II 1964 Rybnik1522
8.Zameczek Czernica1520
9.Pierwszy Chwałowice1518
10.KS 94 Rachowice1518
11.Orzeł Mokre1518
12.Tęcza Wielowieś1517
13.Naprzód Lipiny1515
14.Naprzód Rydułtowy158
15.Czarni Pyskowice157
16.Przyszłość Ciochowice155

Najlepsi strzelcy

Arkadiusz Suchiński x 12

Jacek Drapacz x 9

Marek Malcher x 8