Zapowiedź spotkania Silesia Lubomia - UNIA KSIĄŻENICE.

2018-05-01 08:45:35, wyświetleń: 190 1 maja o godzinie 17:00 zostanie rozegrane spotkanie w ramach 23 kolejki o Mistrzostwo Ligi Okręgowej grupy II Katowice.

Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska:
Tomasz Kuźniarz (Tychy), Jakub Borkowski (Bieruń), Rafał Kalinowski (Kobiór).

Drużyna gospodarzy Silesia Lubomia w 22 meczach zdobyła 25 punktów. Zajmują obecnie 10 miejsce w ligowej tabeli.
Bilans meczowy Silesia ma następujący:
7 zwycięstw, 4 remisy oraz 11 porażek.
Bilans bramkowy wynosi: 35 - 56 (bramki strzelone - bramki stracone).
Ostatni swój mecz Lubomia przegrała 2 - 1 w Łabędach.
Na swoim obiekcie Lubomia czterokrotnie wygrała, dwa razy zremisowała oraz pięciokrotnie przegrała.

Drużyna z Książenic, która znajduje się na pozycji VICE LIDERA ma na swoim koncie 46 punktów w rozegranych 21 spotkaniach.
Dzisiejszy mecz jest szczególnym dla naszego trenera Marcina Koczego , który obchodzi swe urodziny.
Nasi zawodnicy z całą pewnością będą chcieli sprawić urodziny prezent swojemu sternikowi zdobywając 3 punkty w starciu z Lubomią.
Nasz zespół w ostatnim sobotnim meczu wygrał 2 - 0 z Ciochowicami.

Pierwsze spotkanie, które odbyło się w Książenicach 30 września 2017r zakończyło się remisem 1 - 1.

Zapowiada się zatem bardzo ciekawe widowisko.
Czy naszej drużynie uda się utrzymać po tym meczu 2 pozycję w ligowej tabeli ? O tym przekonamy się już dzisiaj wieczorem.

Poniżej przedstawiamy zestaw par 23 kolejki:
Zaborze Zabrze     -     Naprzód Rydułtowy     1 maja, 16:30
LKS 1908 Nędza     -     Drama Zbrosławice     1 maja, 11:00
ROW 1964 II Rybnik     -     Jedność 32 Przyszowice     1 maja, 11:00
Rymer Rybnik     -     ŁTS Łabędy (Gliwice)     1 maja, 17:00
Przyszłość Ciochowice     -     LKS Raszczyce     1 maja, 17:00
KS 94 Rachowice     -     Tęcza Wielowieś     1 maja, 17:00
Slavia Ruda Śląska     -     Orzeł Mokre (Mikołów)     1 maja, 17:00

Następny mecz

-

-

-

Ostatni mecz

6 - 3

UNIA KSIĄŻENICE - ŁTS Łabędy

9 czerwca, godz. 17:00

Tabela

Poz. Drużyna M. Pkt.
1.Slavia Ruda Śląska3082
2.Unia Książenice3073
3.Orzeł Mokre3070
4.Jedność 32 Przyszowice3064
5.Naprzód Rydułtowy3053
6.Drama Zbrosławice3050
7.Przyszłość Ciochowice3044
8.LKS 1908 Nędza3042
9.Tęcza Wielowieś3035
10.Rymer Rybnik3034
11.KS 94 Rachowice3034
12.ROW II 1964 Rybnik3034
13.Silesia Lubomia3031
14.ŁTS Łabędy3025
15.MKS Zaborze3019
16.LKS Raszczyce307

Najlepsi strzelcy

Arkadiusz Suchiński x 28

Mateusz Gajek x 10

Jacek Drapacz x 9