Zapowiedź spotkania LKS Orzeł Mokre - Unia Książenice.

2018-04-07 12:13:02, wyświetleń: 936 Zapowiedź spotkania LKS Orzeł Mokre - Seniorzy - Unia Książenice.

W sobotę 7 kwietnia o godzinie 17:00 zostanie rozegrane spotkanie XIX kolejki o Mistrzostwo Ligi Okręgowej.
Piąty zespół w tabeli, czyli Orzeł Mokre Mikołów na własnym obiekcie podejmie vicelidera z Książenic.

Zespół prowadzony przez trenera Wojciecha Kempe zgromadził do tej pory 33 punkty.
Złożyło się na to:
11 zwycięstw, i 5 porażek. Drużyna Mokrego ani razu nie odniosła remisu.
Bilans bramkowy drużyny Orła wynosi: 45 - 21 (bramki strzelone - bramki stracone).

Przed tygodniem drużyna z Mikołowa wysoko, bo 4 - 0 pokonała na wyjeździe ŁTS Łabędy,

W pierwszym meczu, który odbył się 3 września wygrała Unia Książenice 4 - 2.
Gole strzelali wtedy:
Arkadiusz Suchiński 5'
Michał Siedlok 23'
Przemysław Kośmider 73'
Maciej Stopa 73' (samobójcza)
Maciej Stopa 74'
56' Krzysztof Poznański
Drużyna Unii Książenice po środowej wygranej 6 - 3 z Zaborzem awansowała na drugie miejsce w ligowej tabeli.
Na swoim koncie mamy już 37 punktów.
Do tej pory rozegraliśmy 17 spotkań.
11 z nich wygraliśmy, 4 razy odnieśliśmy remis oraz tylko dwukrotnie schodzilismy z boiska pokonani.
Bilans bramkowy naszego zespołu jest następujący: 56 - 31 (bramki strzelone - bramki stracone).

Kadra meczowa naszego zespołu na mecz z Mokrym jest nastepująca:
Podpłoński, Niemiec, Czopek, Gołyś, Kaczmarczyk, Malcher, Siedlok, Stajer, Stopa, Tumula, Adamczyk, Adamkowski, Bogumiło, Przybyszewski, Skowronek, Smołka, Skalik, Suchiński, Drapacz, Gajek, Kuczera.
Kontuzjowany jest nadal Marcin Kołodziejczyk.

Zapowiada się zatem arcyciekawe widowisko.
Czy zawodnikom Unii uda się podtrzymać passę zwycięstw ?
Czy atut swojego boiska pomoże drużynie Orła Mokre w zwycięstwie ?
O tym dowiemy się już jutro.
Standardowo 30 minut przed rozpoczęciem spotkania podamy wyjściową "11". Wynik meczu będzie podawany w przerwie meczu oraz po jego zakończeniu.

Zapraszamy wszystkich kibiców do wzięcia udziału w meczu i aktywnego oraz kulturalnego dopingowania naszej drużyny.