Zapowiedź LKS Nędza - UNIA KSIĄŻENICE

2017-10-20 19:21:06, wyświetleń: 538 W XI kolejce ligi okręgowej spotkają się drużyny LKS Nędza z Unią Książenice

Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 w Nędzy.
Trójka sędziowska jutrzejszego spotkania jest następująca:
Grzegorz Szlachta (Sosnowiec), Adrian Sopniewski (Katowice), Michał Ficiński (Sosnowiec).

Gospodarze jutrzejszego spotkania zajmują aktualnie 8 miejsce w ligowej tabeli gromadząc 14 punktów.
Do tej pory czterokrotnie wygrywali, dwukrotnie remisowali oraz trzykrotnie przegrywali swojego spotkania.
Bilans bramkowy LKS-U Nędza wynosi 17 : 13 (bramki strzelone : bramki stracone).
Z pewnością najlepszym zawodnikiem gospodarzy jest Mariusz Frydryk - do tej pory strzelec 9 goli !!
W zeszłym sezonie na własnym boisku nasi zawodnicy zwyciężyli 3 - 2. Natomiast w Nędzy padł wynik 1 - 1.

Drużyna Unii Książenice zajmuje aktualnie 4 miejsce w tabeli.
Do tej pory pięciokrotnie zwyciężaliśmy swoje mecze, trzykrotnie remisowaliśmy oraz odnieśliśmy jedną porażkę.
Bilans bramkowy naszego zespołu jest następujący: 27 : 15 (bramki strzelone : bramki stracone).
W ostatnim meczu nasz zespół zwyciężył 6 - 2 z ROWem Rybnik.

Kadrę naszego zespołu na jutrzejszy mecz stanowią:
Podpłoński, Niemiec, Siedlok, Zabłocki, Kaczmarczyk, Smołka, Stopa, Suchiński, Adamkowski, Przybyszewski, Kołodziejczyk, Kuczera, Drapacz, Adamczyk, Kośmider.
Nieobecni: Tomas.
Kontuzjowani: Malcher, Tumula, Skowronek, Holona, Cichecki, Skalik.

Zapraszamy wszystkich kibiców do żywiołowego i sportowego dopingu !!

Następny mecz

-

Jedność 32 Przyszowice - Unia Książenice
13. kolejka Ligi Okręgowej grupa II

27 października 2018, godz. 14:00

Ostatni mecz

3 - 1

Unia Książenice - Sośnica Gliwice
12. kolejka Ligi Okręgowej grupa II

21 października 2018, godz. 15:00

Tabela

Poz. Drużyna M. Pkt.
1.Unia Książenice1233
2.Rymer Rybnik1231
3.Piast II Gliwice1126
4.Jedność 32 Przyszowice1222
5.MKS Czerwionka1219
6.Pierwszy Chwałowice1218
7.Sośnica Gliwice1117
8.Zameczek Czernica1216
9.Tęcza Wielowieś1216
10.Orzeł Mokre1215
11.KS 94 Rachowice1214
12.Naprzód Lipiny1214
13.ROW II 1964 Rybnik1213
14.Czarni Pyskowice127
15.Naprzód Rydułtowy125
16.Przyszłość Ciochowice124

Najlepsi strzelcy

Arkadiusz Suchiński x 11

Jacek Drapacz x 7

Marek Malcher x 7