Komplet punktów po 3. kolejkach

2016-08-28 22:50:53, wyświetleń: 662 W rozegranym dzisiejszym popołudniem, meczu 3. kolejki Ligi Okręgowej, Unia Książenice pokonała na wyjeździe Młodość Rudno 3-1. Dwie bramki dla Unii zdobył Arek Suchiński, jedno trafienie dołożył Marek Holona.

W trudnych warunkach - dużym upale, przyszło zmierzyć się LKS Unii z drużyną Młodość Rudno w ramach 3. kolejki rozgrywek Ligi Okręgowej.

Unia mecz rozpoczęła w zestawieniu: Mateusz Niemiec, Michał Siedlok, Adrian Zabłocki, Dariusz Kowalewski, Maciej Stopa, Rafała Adamkowski, Jakub Skowronek, Arkadiusz Suchiński, Paweł Seretiuk, Szymon Cichecki, Jacek Drapacz.
W obwodzie pozostali: Przemysław Podpłoński, Marek Holona, Mateusz Skalik, Bartosz Smołka, Tomasz Bednorz, Szymon Kurc, Dariusz Adamczyk.

W pierwszej połowie Unia dłużej utrzymywała się przy piłce, miała więcej z gry, ale nie tworzyła sobie klarownych sytuacji. Na nieszczęście W 18 minucie po błędzie w środku pola i biernej postawie defensywie Gospodarze obejmują prowadzenie. W końcówce pierwszej połowy zawodnik Gospodarzy stanął przed dogodną sytuacją na podwyższenie wyniku, ale fatalnie spudłował nad poprzeczką z 6 metrów.

W przerwie Trener Marcin Koczy dokonał 2 zmian - na boisku pojawił się Marek Holona i Mateusz Skalik, którzy zastąpili Jacka Drapacza i Pawła Seretiuka.

Podrażniony beniaminek z Książenic ponownie przejął inicjatywę w 2. połowie, gra zaczęła wyglądać lepiej a Gospodarze mieli problem z wyjściem z własnej połowy boiska. Potwierdzeniem dominacji było 6. nokautujących minut pomiędzy 60 a 66 min. Najpierw go siatki Gospodarzy trafił Marek Holona, a następnie dwukrotnie Arek Suchiński.

Gospodarze długo nie mogli otrząsnąć się po tym uderzeniu. Do głosu doszli dopiero w ostatnich 10 minutach, kiedy wykonywali kilka rzutów rożnych. Nie przyniosły one jednak zagrożenia, gdyż defensywa Unii dobrze radziła sobie w powietrznych pojedynkach.

Wyjściowy skład:

Ławka rezerwowych:

Bramki:
61' Marek Holona
65' Arkadiusz Suchiński
66' Arkadiusz Suchiński

Zmiany:
46' Mateusz Skalik za Jacka Drapacza
46' Marek Holona za Pawła Seretiuka
55' Szymon Kurc za Jakuba Skowronka
66' Bartosz Smołka za Szymona Cicheckiego